Ajurvédský váta olej

340 Kč

  • Kód výrobku: 1003
  • Dostupnost: Na skladě
  • Cena bez DPH: 340 Kč

Dostupné možnosti

Oteplující byliny, které vyživují a uzemňují Vata dosha. Podporuje vitalitu a sílu. Promazává a podporuje Vata dosha. Dodává klid a sílu.


Tento omlazující olej je synergická směs osmi bylin, včetně ashwagandha, bhringaraj a anýz. Organické byliny vyživují a uzemňují vata dosha, podporují vitalitu a sílu.
Vata masážní olej je vyroben z organického sezamového oleje. Tento olej otepluje a promazává jemný Vata systém. Ayurveda velmi doporučuje denní samo- masáž pro obnovení klidu a celkového posílení.

Váta se skládá z prvků vzduchu a prostoru. Jakýkoli pohyb v těle vede Váta dosha: polykání, dýchání, nervové impulsy, pohyby svalů, myšlení, stolici, močení i menstruaci.
Váta těží zejména z uzemňování a výživné podpory teplé olejové samo masáže s obsahem oteplujících bylin. Váta také těží z pravidelnosti. Jemný tlak a pevnost při masáži přináší Vátě stabilitu.

INCI: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Withania Somnifera Leaf Oil (Ashwaghanda), Eclipta Alba ( Bhringaraj), Achillea millefolium Oil (Achilea), Valerian Root Seed Oil (Valerian),
Illicium verum Fruit/Seed Oil ( Anise), Citrus limon Peel Oil(Lemon), Ocimum basilicum Oil ( Basil), Tocopherol (Vitamin E)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý