Ajurvédský pitta olej

340 Kč

  • Kód výrobku: 1004
  • Dostupnost: Na skladě
  • Cena bez DPH: 340 Kč

Dostupné možnosti

Ochlazující byliny, které uklidňují pittu. Uvolňuje napětí spojené s pitta dosha. Zjemňuje pokožku a zároveň poskytuje a vyrovnává paměť z podráždění každodenního života. Podporuje jasnou a zdravou pokožku.

Tento aromatický pitta olej je směs šesti chladicích organických bylin, včetně brahmi, levandule nebo fenyklu v základu slunečnicového oleje. Tyto byliny se tradičně používají k Ayurvedskému řešení pitta doshy,
odstraněním přebytečného tepla a zároveň k relaxaci a omezení napětí spojené s pitta. Každodenní samo-masáž prospívá kůži, kde má pitta tendenci se hromadit, podporuje krevní oběh a pomáhá odstranit toxiny.

Pitta se skládá z prvků ohně a vody. Transformuje v těle horkost, která je typická pro pitta dosha: trávení, metabolismus, stabilizaci teploty, smyslové vnímání a chápání.
Pitta má tendenci být nadřazená, ambiciózní a naopak přestávky ji vyrovnávají, např. uklidňující masáž, která je obohacena o ochlazující a očistné kvalitní byliny.
Pitta také drží napětí ve svalech a je uvolněná terapeutickým dotekem společně s teplou olejovou masáží.

INCI: Helianthus annuus Seed Oil (Sunflower), Centella asiatova Leaf Oil (Brahmi), Mentha piperita Oil (Mint), Coriandrum sativum Fruit Oi (Coriander), Curcuma longa Root Oil, Foeniculum vulgare Oil (Fenel),
Lavandula angustifolia Oil (Lavander), Tocopherol (Vitamin E)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý