Ajurvédský kapha olej

340 Kč

  • Kód výrobku: 1005
  • Dostupnost: Na skladě
  • Cena bez DPH: 340 Kč

Dostupné možnosti

Povzbuzující byliny, které oteplují a revitalizují Kapha doshu. Stimuluje tělo a zbystřuje mysl. Podporuje energii a vitalitu. Obnovuje ducha a vštěpuje lehkost bytí.


Olej kapha je formulován na bázi organických olejů jako sezamový a slunečnicový, tato osvěžující směs obsahuje osm organických bylin, včetně kurkumy, zázvoru, puškvorce a rozmarýnu.
Tato energetizující směs bylin aktivuje a uvolňuje životně důležité vlastnosti pro vyvažování kapha.
Intenzívní masáž teplým olejem snižuje kapha dosha, protože podporuje mírné pocení, stimuluje krevní oběh a mobilizuje čištění tělesného systému.
Zažijte revitalizační výhody kapha masážního oleje během vaší každodenní rutiny.

Kapha se skládá z prvků země a vody. Jeho hlavní funkcí je stabilita a struktura v těle. kapha tvoří podstatu lidského těla, kostru a orgány, které jsou zásadní pro existenci.
Stimulující a osvěžující masáž tímto bylinným olejem vyvažuje kapha, uvádí tělo do pohybu a přináší energii pro jednotlivce.

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil (Sesame), Helianthus annuus Seed Oil (Sunflower), Azadirachta indica Leaf Oil (Neem), Simmondsia chinensis Seed Oil (Jojoba), Rosmarinus officinalis Leaf Oil (Rosemary),
Curcuma longa Root Oil, Boswellia Serrata Root Oil (Frankincense), Zingiber officinalis Root Oil (Ginger),Lavandula angustifolia Oil (Lavander), Tocopherol (Vitamin E)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý