O nás

O nás

Výroba
Veškeré produkty Manua jsou vyráběné v malé rodinné firmě na Moravě, kde dbáme nejen na absolutní dodržování čistoty, ale především na ručně a s láskou vyráběné produkty, do kterých vkládáme vždy i kus sebe sama. Energie, která je z organických bylinných produktů znát, je to pravé pro všechny milovníky zdravého života.

Receptury
Receptury, které Manua získala, pocházejí nejen od Ajurvédských lékařů, ale ze zkušeností bylinkářů z celého světa.

Suroviny
Bylinné oleje a veškeré bylinné suroviny, ze kterých jsou Manua produkty vyráběny jsou dováženy z farem a malých pěstitelů z Indie, kteří si zachovali pěstování plodin dle prastarých pravidel bez jakéhokoliv chemického hnojení či postřiků. Veškeré plodiny z těchto farem jsou následně zpracovány tak, aby si uchovaly a nesly v sobě informaci, která má silné účinky na zdraví člověka.

Nabízíme
Nabídka již přesáhla 80 druhů produktů a bylin.

Certifikace
Některé suroviny mají certifikaci BIO, ale my na tomto certifikátu netrváme, protože některé zemědělce by tento cetrifikát stál přílišné úsilí a finanční zátěž. Proto jsme se rozhodli na políčka vydat osobně a zhodnotit, zda budeme spolupracovat či nikoli. Ve svém repertoáru máme certifikované ekofarmy z Indie, Himalájí, Munnaru a další ekologické zemědělce sice bez certifikace, ale pěstujících dle původních znalostí bez umělých hnojiv, bez použití strojů a podobně.

Naše vize
Chceme být preferovaným zdrojem organických bylinných produktů pro své vysoce kvalitní bioprodukty a přírodní ingredience potřebné v oblasti zdravotní péče a výživy.

Kvalita
Zajištění nejvyšší kvality přírodních biologických zdrojů pro lidské zdraví, které je v přímé harmonii s přírodou a v souladu se sociálně-ekologickým způsobem odpovědnosti.


Zákazníci
Produkty Manua se uplatní jak v kosmetickém odvětví, v léčebných lázní, masážních salonech či v kamených prodejnách k přímé spotřebě. Naše produkty jsou dodávány po celé ČR a do okolních zemí jako je Slovensko a Rakousko. Využíváme všech dostupných dopravních možností dle preferencí zákazníků, letecké, poštovní služby, kurýrní služby atd. Budujeme dlouhodobé vztahy a proto máme trpělivost např. s nováčky, a to i v případě, že mají na začátku spolupráce malé objednávky. Zároveň dodáváme jakékoliv množství.

Manua - vášeň pro lidi, kteří to cítí jako my
Manua se zrodila z lásky k čistým, přírodním a ekologický produktům, jež prospívají lidskému zdraví bez poškozování zdraví planety. Tým Manua zahrnuje kvalifikovaného ajurvédského lékaře, lékařku "západní medicíny", agronomy a zkušené bylinkáře z celého světa.

Náš závazek kvality
Všechny výrobky dodávané standardy Manua jsou bez obsahu těžkých kovů a pesticidů a samozřejmostí je absence veškerých pegů, parfémů, barviv, chemických konzervantů a podobně.

Většina dodávaných bylinných produktů je do jednoho roku od sklizně a mají tak zbytkovou životnost minimálně po jednoho roku.

Zdraví a spokojenost klientů, to jsou nejdůležitější faktory, na kterých si firma Manua
zakládá.

Leave a commentNejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

salon

Lesní 253/2, Vážany, Kroměříž 767 01

provozní doba

Monday - Friday9:00 - 17:00

Důležité informace

Obchodní podmínky
Reklamace a vrácení zboží
Žádná terapie ani produkty Manua nenahrazuj lékařskou péči.
Berte toto prosím na vědomí. Při těhotenství, epilepsii, kardiovaskulárních onemocněních a dalších závažných onemocněních se předem poraďte se svým lékařem o vhodnosti terapií.